Hľadaj meno/družstvo:
Zoznam dvojíc vo štvorhrách
08.12.2021
  Dvojica Družstvo Odohrané Výhry Prehry Úspešnosť(%)
  Červenak Ján/Bubenčik Marian VAJDA TEAM Dobšiná 22 15 7 68.18
  Hric Ján/Oravec Jaroslav Obec Čierna Lehota 22 12 10 54.55
  Gecelovský Matej/Benčko Marek ŠKST Slavošovce 20 13 7 65.00
  Fafrák Slavomír/Fafrák Ivan ŠK Henckovce B 19 16 3 84.21
  Máté Alexander/Gaži Lukáš STK Sokol Krásnohorské Podhradie 19 9 10 47.37
  Gallo Viliam ml./Repiský Rudolf st. STK Honce B 18 13 5 72.22
  Gecelovský Igor/Boldi Nikolas ŠKST Slavošovce 17 10 7 58.82
  Dely Attila/Bokros Gabriel STK KRAS Silica 17 7 10 41.18
  Jánosdeák Dávid/Grulyo Dominik STO Hrhov 16 10 6 62.50
  Gallo Viliam st./Spišák Miroslav STK Honce B 14 10 4 71.43
  Bystren Jaroslav/Oravec Vladimír Obec Čierna Lehota 14 1 13 7.14
  Králik Štefan/Tóth Kamil STK Baník Rakovnica B 13 4 9 30.77
  Bari Ján/Lakatoš Marek Geológ Rožňava E 12 8 4 66.67
  Červenak Roman/Kašpar Štefan VAJDA TEAM Dobšiná 11 8 3 72.73
  Červenak Roman/Kraga Štefan VAJDA TEAM Dobšiná 10 6 4 60.00
  Jánosdeák Peter/Szepesi Arpád STO Hrhov 10 5 5 50.00
  Šimon Peter/Zagiba Ján ŠK Henckovce B 9 7 2 77.78
  Záhoranský Dušan/Hutník Jaroslav MSTO Dobšiná B 9 6 3 66.67
  Barczi Lóránt/Bartók Gabriel ŠK Jablonov nad Turňou B 9 5 4 55.56
  Polanecká Gabriela/Leško Marek MSTO Dobšiná B 9 4 5 44.44
  Domik Ladislav/Gerenyi Maťo STK Baník Rakovnica B 9 3 6 33.33
  Kovács Alexander/Kovács Dezider STK KRAS Silica 9 1 8 11.11
  Németh Dávid/Junger Ján Geológ Rožňava E 8 7 1 87.50
  Barczi Lóránt/Jakab Alexander ŠK Jablonov nad Turňou B 8 7 1 87.50
  Magyar Pavol/Skokan Gabriel STK Sokol Krásnohorské Podhradie 8 5 3 62.50
  Kušnier Jozef/Šimon Peter ŠK Henckovce B 6 5 1 83.33
  Trenka Štefan/Leško Marek MSTO Dobšiná B 6 4 2 66.67
  Vnenková Daniela/Junger Ján Geológ Rožňava E 6 3 3 50.00
  Skokan Gabriel/Darvaš Ján STK Sokol Krásnohorské Podhradie 6 2 4 33.33
  Domik Ladislav/Sedlák Ľuboslav STK Baník Rakovnica B 6 2 4 33.33
  Králik Štefan/Sedlák Ľuboslav STK Baník Rakovnica B 6 1 5 16.67
  Oravec Vladimír/Nemčko Marian Obec Čierna Lehota 6 1 5 16.67
  Domik Ladislav/Tóth Kamil STK Baník Rakovnica B 5 2 3 40.00
  Szepesi Arpád/Halászová Noémi STO Hrhov 5 1 4 20.00
  Bartók Gabriel/Rohály Štefan ŠK Jablonov nad Turňou B 5 1 4 20.00
  Junger Ján/Jerga Michal ml. Geológ Rožňava E 5 0 5 0.00
  Spišák Miroslav/Kamenský Milan STK Honce B 4 2 2 50.00
  Magyar Pavol/Darvaš Ján STK Sokol Krásnohorské Podhradie 4 1 3 25.00
  Pál Balázs Árpád/Rohály Štefan ŠK Jablonov nad Turňou B 4 0 4 0.00
  Skokan Gabriel/Bodnár Imrich STK Sokol Krásnohorské Podhradie 4 0 4 0.00
  Kovács Alexander/Dravecký Rastislav STK KRAS Silica 4 0 4 0.00
  Jánosdeák Peter/Grulyo Dominik STO Hrhov 3 2 1 66.67
  Trenka Štefan/Matejzel Igor MSTO Dobšiná B 3 2 1 66.67
  Barczi Lóránt/Kardos Pavol ŠK Jablonov nad Turňou B 3 2 1 66.67
  Trenka Štefan/Hutník Jaroslav MSTO Dobšiná B 3 2 1 66.67
  Kardos Pavol/Pál Balázs Árpád ŠK Jablonov nad Turňou B 3 1 2 33.33
  Dely Attila/Bodnár Robert STK KRAS Silica 3 1 2 33.33
  Kovács Alexander/Bokros Gabriel STK KRAS Silica 3 0 3 0.00
  Bartók Gabriel/Herczeg András ŠK Jablonov nad Turňou B 2 2 0 100.00
  Šmelko Emil/Molčan Ľubomír MSTO Dobšiná B 2 2 0 100.00
  Leško Marek/Molčan Ľubomír MSTO Dobšiná B 2 2 0 100.00
  Trenka Štefan/Záhoranský Dušan MSTO Dobšiná B 2 2 0 100.00
  Hajdúk Alex/Bari Ján Geológ Rožňava E 2 2 0 100.00
  Leško Marek/Lenkey Vladimír MSTO Dobšiná B 2 2 0 100.00
  Zagiba Ján/Kalina Marian ŠK Henckovce B 2 1 1 50.00
  Kardos Pavol/Jakab Alexander ŠK Jablonov nad Turňou B 2 1 1 50.00
  Jakab Alexander/Bartók Gabriel ŠK Jablonov nad Turňou B 2 1 1 50.00
  Boldi Nikolas/Gecelovský Matej ŠKST Slavošovce 2 1 1 50.00
  Lakatoš Marek/Vnenková Daniela Geológ Rožňava E 2 1 1 50.00
  Spišák Miroslav/Gallo Viliam ml. STK Honce B 2 1 1 50.00
  Kliment Miloš/Gecelovský Igor ŠKST Slavošovce 2 1 1 50.00
  Jánosdeák Peter/Halászová Noémi STO Hrhov 2 0 2 0.00
  Kovács Alexander/Bodnár Robert STK KRAS Silica 2 0 2 0.00
  Kovács Alexander/Farkas Ladislav STK KRAS Silica 2 0 2 0.00
  Domik Ladislav/Králik Štefan STK Baník Rakovnica B 2 0 2 0.00
  Kamenský Milan/Németh Štefan STK Honce B 2 0 2 0.00
  Pál Balázs Árpád/Barczi Lóránt ŠK Jablonov nad Turňou B 2 0 2 0.00
  Farkas Ladislav/Kovács Dezider STK KRAS Silica 2 0 2 0.00
  Bartók Gabriel/Kardos Pavol ŠK Jablonov nad Turňou B 2 0 2 0.00
  Molčan Ľubomír/Matejzel Igor MSTO Dobšiná B 1 1 0 100.00
  Lenkey Vladimír/Hutník Jaroslav MSTO Dobšiná B 1 1 0 100.00
  Šimon Peter/Fafrák Ivan ŠK Henckovce B 1 1 0 100.00
  Tóth Kamil/Sedlák Ľuboslav STK Baník Rakovnica B 1 1 0 100.00
  Pogány Ádám/Szepesi Arpád STO Hrhov 1 1 0 100.00
  Trenka Štefan/Lenkey Vladimír MSTO Dobšiná B 1 1 0 100.00
  Leško Marek/Šmelko Emil MSTO Dobšiná B 1 1 0 100.00
  Jánosdeák Peter/Jánosdeák Dávid STO Hrhov 1 1 0 100.00
  Záhoranský Dušan/Matejzel Igor MSTO Dobšiná B 1 1 0 100.00
  Zagiba Ján/Fafrák Slavomír ŠK Henckovce B 1 1 0 100.00
  Bartók Gabriel/Pál Balázs Árpád ŠK Jablonov nad Turňou B 1 1 0 100.00
  Máté Alexander/Skokan Gabriel STK Sokol Krásnohorské Podhradie 1 0 1 0.00
  Kardos Pavol/Herczeg András ŠK Jablonov nad Turňou B 1 0 1 0.00
  Bari Ján/Junger Ján Geológ Rožňava E 1 0 1 0.00
  Gaži Lukáš/Hatala Milan STK Sokol Krásnohorské Podhradie 1 0 1 0.00
  Sedlák Ľuboslav/Ďurský Stanislav STK Baník Rakovnica B 1 0 1 0.00
  Halászová Noémi/Grulyo Dominik STO Hrhov 1 0 1 0.00
  Šimon Peter/Kalina Marian ŠK Henckovce B 1 0 1 0.00
  Šimon Peter/Fafrák Slavomír ŠK Henckovce B 1 0 1 0.00
  Horká Kristína/Lenkey Vladimír MSTO Dobšiná B 1 0 1 0.00
  Benčko Marek/Gecelovský Igor ŠKST Slavošovce 1 0 1 0.00
  Zagiba Ján/Fafrák Ivan ŠK Henckovce B 1 0 1 0.00
  Repiský Rudolf st./Spišák Miroslav STK Honce B 1 0 1 0.00
  Junger Ján/Lakatoš Marek Geológ Rožňava E 1 0 1 0.00
  Jerga Michal ml./Pitko Jozef Geológ Rožňava E 1 0 1 0.00
  Jerga Michal ml./Rusnák Filip Geológ Rožňava E 1 0 1 0.00
  Gallo Viliam st./Gallo Viliam ml. STK Honce B 1 0 1 0.00
  Gallo Viliam st./Kamenský Milan STK Honce B 1 0 1 0.00
  Dely Attila/Kovács Dezider STK KRAS Silica 1 0 1 0.00
  Dravecký Rastislav/Kovács Dezider STK KRAS Silica 1 0 1 0.00
  Jerga Michal ml./Barczi Gabriel Geológ Rožňava E 1 0 1 0.00
  Vnenková Daniela/Hricová Júlia Geológ Rožňava E 1 0 1 0.00
  Adamová Zuzana/Vnenková Daniela Geológ Rožňava E 1 0 1 0.00
  Németh Dávid/Jerga Michal ml. Geológ Rožňava E 1 0 1 0.00
  Bystren Jaroslav/Nemčko Marian Obec Čierna Lehota 1 0 1 0.00
  Oravec Vladimír/Hric Ján ml. Obec Čierna Lehota 1 0 1 0.00
  Proks Marek/Grulyo Dominik STO Hrhov 1 0 1 0.00
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 46969